Yardım


resmin elinize kaç gün içinde ulaşacağı 3 şeye bağlıdır. 1-resimde kullandığımız teknik 2-resmin hangi boy olucağı 3-kaç tane resim sipariş ettiğiniz 1 adet olduğu surette Karakalem portre,pastel portre,kalem portre,suluboya portre resim ve popart çalışmaları ressamın yoğunluğuna göre değişkenlik göstermekle birlikte 3 iş günü içerisinde elinizde olur.50x70 den büyük boyutlarda bu süre 6 güne kadar çıkabilmektedir. 1 adet olduğu surette yağlıboya ve akrilik portre resim çalışmaları, 2 hafta içinde elinizde olur.50x70 den büyük boyuttaki resimlerde bu süre 30 güne çıkmaktadır.
mağaza ürünlerimiz hızlı teslimat sistemimiz ile türkiyenin heryerine 3 iş günü içerisinde elinizde olacaktır.
%15 fiyat farkı ile siparişiniz express sipariş ile öncelikli sıraya alınır .ayrıntılı bilgi için lütfen 7/24 canlı desteğimizle iletişime geçiniz.
sipariş yağlıboya ise birkaç gün kurumasını bekleyip eğer tercih ettiyseniz çerçeveleme işlemi uyguluyoruz.diğer durumlarda bir gün içerisinde resminizi kargolamış oluyoruz.
türkiyenin heryerine ücretsiz kargo ile gönderim sağlıyoruz.
kağıda aktarılan resimlerde (karakalem,kalem,suluboya,pastel) eğer çerçeve talep etmezseniz korunaklı mukavva rulo korunur ve resime herhangi bir zarar gelmeden elinize ulaşır.Tuvale aktarılan resimlerde ise ( yağlıboya,akrilik,popart) kargo esnasında herhangi bi zarar görmemesi adına özel straforlu ve köpuklu ambalajla korunaklı bir şekilde elinize ulaşır.eğer resminizde çerçeve tercih ederseniz yine özel strafor ile kaplanıp kargoya verlir ve güvenli bir şekilde elinize ulaşır.
kesinlikle hayır resime istediğiniz yorumu yapabilir düzeltmeler yapabiliriz.
resimlerinizde seçilen tekniğe ,kişi sayısına,boyut ve çerçeve seçiminize göre maliyet değişir. resmin en karmaşık bölümü konulardır (evcil hayvan, insan ve kişi sayısı, manzara) fotoğraflarda yüzler gibi ayrıntılı yerleri çizmek en hassas görevdir ve zaman alır.bu nedenle resimdeki konuları bilmek zorundayız,böylece resmin karmaşıklığını belirleyebilir buna göre fiyatlandırma yapabiliriz.Fotoğrafınız bir ev / araç / manzaraya sahipse, lütfen manzara tipini seçin.insanların ve evcil hayvan içeren fotoğraflarınızı çizdirmek isterken mevcut insan ve evcil hayvan sayısını saymanız gerekmektedir.Konu sayısı, fotoğrafta bulunan, istediğiniz, ev, ağaç, araba veya diğer binalar gibi arka plan resimleri sayılmayan kişi veya evcil hayvan sayısına göre yapılır. Daha fazla bilgi için fiyat sayfamıza gidin .
ülkemizde bulunan bütün kredi kartlarından ödeme alabiliyoruz.bunun dışında havale/eft yöntemi ile de ödeme almaktayız.
tabikide.galeri bölümünden sevdiğiniz tarzda resim çizen bir ressamı üstündeki sanatçıyı seç butonuna tıklayarak seçebilirsiniz.onun dışında sipariş verirkende gözünüze takılan bir ressamı seçme imkanınız varaynı zamanda sanatçıya yorumlarınızı sipariş öncesi ve sonrasında iletme imkanınız var.
tabiki.eger yüklediğiniz fotoğraf yatay bir fotoğrafsa yatay olarak çizilir dikey gönderirseniz dikey olarak çizilir.özel durumlarda lütfen canlı destek ekibimizle iletişime geçiniz.
elbette.sitemizi bir arkadaşınıza önerirseniz ve siparişi alınırsa bir sonraki siparişinizde %20 lik bir indirim alabilirsiniz.
Evet yapabilirsin! Bunu hiçbir ekstra ücret ödemeden yaparız. İki seçenek sunuyoruz. Uygun bir arka plan seçmemizi isterseniz, bunu yapmaktan memnuniyet duyarız veya alternatif olarak başka bir fotoğrafI arka plan olarak gönderebilirsiniz. Siparişinizi verdiğinizde, arka plan dahil olmak üzere fotoğrafınızda yapmak istediğiniz değişiklikleri bize bildirmenizi sağlayan bir yorum metni kutusu göreceksiniz.
bu öncelikle kişisel bir zevk meselesidir.bu yüzden galerimize göz atmanızı ve hangi ortamı daha çok beğendiğinizi görmeniz gerekir.en popüler teknik geleneksel bir boyama türü olan yağlıboyadır.bu yüzden ne seçmek için emin değilseniz bu güzel bi fikir olabilir :) Özellikleri: Yağlıboya en popüler ortamdır ve fotoğrafların en canlı yansımasıdır. Diğer stillerin çoğunun stilistik aralıklarında sınırlı olduğu yağlıboyayı boyayan sanatçı tüm stillere ve tekniklere ulaşılabilir. Bir yağlı boya, nesiller boyu ailede sahip olmaktan gurur duyacağınız bir doğa harikasıdır. hangi fotoğrafı seçecekseniz seçin yağlıboya tekniği iyi uyum sağlar.hangi ortamı seçeceğinizden emin değilseniz yağlıboya güvenli bir seçim olacaktır.
mail ile gönderecekseniz info@muzsanat.com adresine gönderebilirsiniz.bunun dışında siparişinizi oluştururken de fotoğraf yükleme seçeneği mevcut zaten.
fotoğraflarınız ne kadar yüksek kalitede olursa sonuç o kadar iyi olacaktır.bu konuda yardım almak için calı destek bölümümüzle iletişime geçip en iyi öneriyi alabilirsiniz.
Fotoğraflanan kişiyi gösteren fotoğrafları gönderin. Fotoğrafa bakma şeklinden hoşlanmıyorsanız, gülümsemenizin gerçek görünmediğini düşünüyorsanız veya burnunuz çok büyük görünüyorsa, başka bir fotoğraf seçmeye çalışın. Sanatçıların fotoğrafı olduğundan çok daha iyi görünmesini beklemeyin :)
siparişinizi verirken özel istekleriniz bölümüne dilediğiniz şeyleri yazabilirisiniz.Farklı fotoğraflardan kişileri veya konuları tek bir görüntüde birleştirebilir, arka planı değiştirebilir, şekil ve nesneleri eleyebilir veya ekleyebilir, siyah beyaz fotoğraflardan renkli görüntüler oluşturabilir ve hatta hasarlı veya eski fotoğrafları düzeltebiliriz. Hepsi ÜCRETSİZ.
Evet yapabiliriz! Bunu hiçbir ekstra ücret ödemeden yaparız. Birkaç fotoğrafı e-postayla veya canlı destek ekibimize gönderebilir ve her fotoğrafın konularını tek bir resimde bir araya getirebiliriz. Siparişinizi verirken, yorum metni kutusunu kullanarak bize ayrıntılı talimatlar verin.
-resim kargo acentesi tarafından kaybolursa, size kesinlikle ücretsiz olarak yeni bir sanat eseri göndeririz. -Sanat eseri ile sipariş ettiğiniz çerçeve hasar görürse, derhal yenisiyle değiştireceğiz. -Resminiz hasar görürse, canlı destekten bize ulaşın. Hasarı onaracağız ya da hasar tamir edilemezse, size yeni bir sanat çalışması yapacağız. Resmin fotoğrafını gördükten sonra mutlu değilseniz, değişiklikler isteyebilirsiniz - ücretsiz değişiklikler yaparız! Sonuçtan memnun olmadığınız birkaç değişiklikten sonra bile karar vermeniz durumunda kararınıza saygı göstereceğiz.
Özel bir boyut sipariş edebilirsiniz. sipariş bölümünden boyutlar listesinden sipariş vermek istediğinize en yakın olan boyutu ve sayfanın altındaki yorumlar metnini seçerek istediğiniz tam boyutu bize bildirin. Daha sonra sizinle iletişime geçeceğiz ve özel boyutunuz için güncellenmiş fiyatı bildireceğiz.
Evet. Fotoğrafınızdaki resim hazır olduğunda, çevrimiçi olarak incelemek için sizinle iletişime geçeceğiz. Müşterilerimizin çoğu bitmiş halinden memnun. Ancak, herhangi bir değişiklik yapılması gerektiğini düşünüyorsanız, geri bildiriminizi alır, istenen değişiklikleri yapar ve onay için size geri göndeririz. Sadece onayınız alındıktan sonra resim size kargo edilir.
Siparişinizin durumunu görmek için lütfen hesabınıza giriş yapın . Durumu hesabınızın ana ekranında veya \"Siparişlerim\" bölümünde göreceksiniz.
Tabikide. Güvenli sunucumuz aracılığıyla toplanan tüm bilgiler yalnızca siparişlerinizi işlemek için kullanılacaktır. Özel bilgilerinizi asla üçüncü kişilere satmayacağız veya paylaşmayacağız.
Seçtiğimiz sanatçıların tümü alanında en iyi bölümlerde eğitim almış aktif sanatçılardır.
canlı destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.